Nhood Polska na targach Shopping Center Forum CEE 2021

20. 09. 2021

Tegoroczna edycja targów Shopping Center Forum odbędzie się w dniach 22-23 września 2021 roku w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Lista wystawców i partnerów obejmuje kilkadziesiąt firm, wśród których znajdzie się Nhood Polska. Firma pierwszy raz w tak szerokim, branżowym gronie zaprezentuje swoją nową markę i strategię.

Lista wystawców Shopping Center Forum CEE obejmuje ponad 30 firm z sektora nieruchomości komercyjnych oraz usługodawców, kierujących swoją ofertę do branży. Zespół Nhood Polska co roku dołącza do grona wystawców Shopping Center Forum. W tym roku zaprezentuje swoją nową identyfikację wizualną i strategię potrójnego pozytywnego wpływu na społeczeństwo, środowisko i gospodarkę: People / Planet / Profit.

Założenia nowej strategii i podejście do projektowania inwestycji mixed-use będzie można poznać również podczas rozmowy z Adą Walentek, dyrektor generalną Nhood Polska, pt. „Miasto piętnastominutowe, czyli nowy klient w nowym otoczeniu: kolejny etap rozwoju projektów mixed use”, którą na scenie głównej targów SCF CEE przeprowadzi redakcja Shopping Center Poland. Rozmowa rozpocznie się 22 września o godzinie 12.00.

Dwudniowe wydarzenie w Centrum Expo XXI w Warszawie będzie okazją do rozmów, negocjacji handlowych, a także wymiany opinii i prezentacji nowych projektów. Odwiedzający targi SCF CEE 2021 będą mieli również możliwość spotkania się z przedstawicielami Nhood, odpowiedzialnymi na co dzień za współpracę z najemcami w centrach i galeriach handlowych oraz rozwój biznesu.

W trakcie tegorocznego wydarzenia firma Nhood zaprezentuje dwa nowe projekty mixed-use, nad którymi obecnie pracuje. Pierwszy z nich to Wilanów Park realizowany w Warszawie u zbiegu ulic Przyczółkowej, Uprawnej, Karuzela oraz alei Rzeczpospolitej. Drugim będzie projekt nowego kwartału miejskiego w podwarszawskim Piasecznie na terenie dawnej zajezdni trolejbusowej. Podczas tegorocznych targów Shopping Center Forum będzie można zapoznać się z różnorodnymi formami współpracy przy nowych projektach Nhood.

Ze szczegółowym programem targów SCF CEE 2021 można zapoznać się na stronie internetowej https://retailnet.pl/scf-cee/ .

Serdecznie zapraszamy na stoisko Nhood Polska pod numerem 350.