Nhood Services Poland z nagrodą w konkursie PRCH Retail Awards

7. 12. 2023

Zespół Nhood Services Poland otrzymał prestiżową srebrną nagrodę w konkursie PRCH Retail Awards organizowanym przez Polską Radę Centrów Handlowych. Jury doceniło pracę zespołu w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno w kategorii Przebudowa / rozbudowa / modernizacja.

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno jest najdłużej funkcjonującym obiektem w portfolio Nhood Services Poland. Obiekt został otwarty w 1996 roku i przez ponad 20 lat zyskał grono lojalnych klientów, którzy doceniają jego ofertę handlową obejmującą blisko 50 sklepów i punktów usługowych, hipermarket Auchan oraz sklep Leroy Merlin.

Nhood Services Poland w 2022 roku przeprowadził remont wnętrza piaseczyńskiego obiektu, co znacznie zwiększyło wygodę najemców i kupujących. Wprowadzono nowoczesne wzornictwo i ekologiczne rozwiązania. Po przeprowadzeniu modernizacji wnętrz klienci Centrum Handlowego Auchan Piaseczno mogą korzystać z odnowionej strefy restauracyjnej. Pojawiły się w niej nowe wygodne meble oraz roślinne dekoracje i oświetlenie. Dzięki temu goście mogą spędzać czas i spożywać posiłek w bardziej przyjaznej atmosferze. Obiekt zyskał również odnowione wejścia i wnętrze, w tym podłogi i sufity w pasażu. W pasażu pojawiły się wyspy relaksu z kanapami i stolikami oraz zielenią. W meblach zamontowano ładowarki USB. Nowy wystrój charakteryzują jasne kolory, proste, nowoczesne formy i naturalne materiały oraz rośliny. Zainstalowano także nowe energooszczędne oświetlenie LED. Obecnie Centrum Handlowe Auchan Piaseczno może się pochwalić znakiem jakości Oshopping.

16 listopada 2023 r. miała miejsce uroczysta gala wręczenia nagród XIV edycji konkursu PRCH Retail Awards w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie.

W imieniu zespołu zaangażowanego w projekt remodelingu Centrum Handlowego Auchan Piaseczno srebrną nagrodę dla Nhood Services Poland odebrała Aleksandra Dubrawska, dyrektor zarządzania nieruchomościami.

Podczas tegorocznej edycji konkursu PRCH Retail Awards przyznano 36 nagród, w tym 8 złotych statuetek oraz 27 srebrnych. Ada Walentek, dyrektor generalna Nhood Services Poland zasiadała w jury strategicznym konkursu, a podczas uroczystej gali wręczyła nagrodę w jednej z kategorii specjalnych. Agnieszka Gutowska, dyrektor komunikacji, marketingu i CSR uczestniczyła w pracach jury oceniającego projekty marketingowe.