Nhood Services Poland z nominacjami w konkursie Europa Property CEE Awards

7. 02. 2024

Europa Property CEE Retail Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń i konkursów w branży nieruchomości komercyjnych, które odbędzie się już 8 lutego w Warszawie. Na konkursowej shortliście znalazło się 7 zgłoszeń Nhood Services Poland.

O nagrody będą ubiegały się Nhood Services Poland w kategoriach Professional Service Provider, Developer oraz Property Management Company, Aleksandra Agnieszka Mańka w kategorii Shopping Center Manager, Projekt Góraszka oraz Mikołów w kategorii Future Project oraz Galeria Bronowice w kategorii Ultimate Destination.

Zanim konkursowe emocje sięgną zenitu, od rana w ramach wydarzenia odbędą się panele i prezentacje z udziałem ekspertów. Ada Walentek, kierująca Nhood Services Poland weźmie udział w dyskusji pt. „Retail investment and development potential”.

Firma Nhood Services Poland jest partnerem tego wydarzenia i sponsorem nagrody w kategorii Asset Management. Przedstawicielki firmy Ada Walentek, kierująca firmą oraz Agnieszka Gutowska, dyrektor komunikacji, marketingu i CSR zasiadają w jury Europa Property CEE Retail Awards.