3 prestiżowe nagrody EuropaProperty CEE Retail Awards dla Nhood Polska

20. 02. 2023

Firma Nhood Polska zdobyła główne nagrody w trzech kategoriach w prestiżowym konkursie EuropaProperty CEE Retail Awards. Wręczenie statuetek miało miejsce 9 lutego 2023 r. w Warszawie w trakcie uroczystej gali 15. edycji konkursu.

EuropaProperty CEE Retail Awards to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w branży nieruchomości komercyjnych w Europie, dotyczący inwestycji i rozwoju biznesu w regionie. W tym roku zespół Nhood Polska zdobył aż 3 nagrody.

Wilanów Park nagrodzony jako Future Project

Inwestycja Wilanów Park, którą Nhood Polska realizuje na warszawskim Wilanowie, wygrała rywalizację w kategorii Future Project. Wielofunkcyjny charakter obiektu sprawi, że klienci będą spędzać w nim czas od rana do późnego wieczora. To wyjątkowa przestrzeń, gdzie wszystko, co potrzebne do zaspokojenia potrzeb mieszkańców, znajdzie się w zasięgu zaledwie kwadransa od wyjścia z domu, zgodnie z ideą 15-minutowego miasta. Inwestycję wyróżnią dwuhektarowy ogólnodostępny park miejski z infrastrukturą do różnego rodzaju aktywności miejskich i społecznych oraz całoroczna oranżeria. Obiekt przechodzi aktualnie certyfikację BREEAM Communities.

 

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno wygrało kategorię Refurbishment/Extention

Remondeling Centrum Handlowego Auchan Piaseczno zdobył główną nagrodę w kategorii Refurbishment/Extention. To najdłużej działający obiekt w portfolio Nhood Polska, który od kilku miesięcy może pochwalić się odnowionym, komfortowym i nowoczesnym wnętrzem. Gruntowny remont przeprowadzony w 2022 roku objął m.in. wejścia do obiektu, sufity, pasaże oraz toalety. Zainstalowano nowe energooszczędne oświetlenie, wprowadzono estetyczną małą architekturę i całkowicie przearanżowano strefę restauracyjną. Zmiany odzwierciedla nowe logo obiektu ze znakiem jakości Oshopping, który dotyczy pięciu obszarów działalności centrum handlowego. Potwierdza on wysoką jakość usług oferowanych przez obiekt, wygodę i komfort wizyty klientów oraz bogaty program wydarzeń adresowanych do lokalnych społeczności.

 

Nhood Polska deweloperem roku

W kategorii Developer nagrodę otrzymał zespół Nhood Polska, który w tym roku obchodzi 2. rocznicę wprowadzenia marki na rynek. Nhood Polska tworzy projekty mixed-use odzwierciedlające koncepcję urbanistyczną 15-minutowego miasta i odpowiadające potrzebom lokalnych społeczności. Nowoczesne inwestycje łączą handel, rozrywkę, gastronomię, biura i przestrzenie dedykowane inicjatywom mieszkańców. Obecnie zespół Nhood pracuje nad 2 wielofunkcyjnymi inwestycjami – Wilanów Park oraz Projekt Góraszka. Nhood Polska świadczy profesjonalne usługi dla sektora nieruchomości komercyjnych, w tym zarządza 24 centrami i galeriami handlowymi Ceetrus Polska oraz odpowiada za ich komercjalizację. Obecnie zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto spółka jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 46 tys. mkw. w 28 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Nhood Polska zarządza również terenami inwestycyjnymi należącymi do Ceetrus Polska.

 

Nagrody w kilkudziesięciu kategoriach zostały przyznane podczas uroczystej gali, która odbyła się 9 lutego 2023 r. w hotelu InterContinental w Warszawie.