Nhood Polska po raz kolejny wspiera projekt Eco-Miasto!

31. 08. 2022

Nhood Polska jest partnerem tegorocznej edycji międzynarodowej konferencji Eco-Miasto 2022 organizowanej przez United Nations Envioronment Programme GRID/Warszawa i Ambasadę Francji w Polsce. Inicjatywa promuje bliską nam ideę zrównoważonych przestrzeni miejskich, dlatego zdecydowaliśmy się po raz kolejny wesprzeć projekt Eco-Miasto!

Nasi przedstawiciele wezmą aktywny udział w tym wydarzeniu. Grzegorz Kwiecień, szef projektu Wilanów Park będzie jednym z prelegentów webinaru dla przedstawicieli samorządów, który odbędzie się 12 września.

Będziemy również uczestniczyć w międzynarodowej konferencji Eco-Miasto 2022, która odbędzie się 28 września w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Ada Walentek, dyrektor generalna Nhood Polska weźmie udział w panelu pt. Społeczeństwo: Zielone mieszkania i lepsze przestrzenie miejskie. Będzie przekonywać uczestników, że możliwe jest stworzenie nowoczesnych kwartałów miejskich, które będą zrównoważoną przestrzenią, zaprojektowaną zgodnie z ideą 15-minutowego miasta.

Nhood Polska jest również partnerem konkursu dla miast Eco-Miasto 2022. Są w nim nagradzane samorządy, które w szczególny sposób troszczą się o zrównoważony rozwój społeczności i przestrzeni miejskich.

Szczegółowe informacje na temat projektu Eco-miasto można znaleźć na stronie https://www.eco-miasto.pl