Nhood Services Poland skoordynuje działania związane z nową inwestycją Auchan Polska w Białymstoku

11. 04. 2024

Nhood Services Poland, lider w dziedzinie doradztwa inwestycyjnego na rynku nieruchomości, rozwija współpracę z firmą Auchan Polska w ramach usługi Land Advisory. Celem współpracy jest zarządzanie procesem efektywnego zagospodarowania nieruchomości komercyjnej o powierzchni blisko 6 ha w Białymstoku.

W ramach usługi Land Advisory zespół Nhood Services Poland będzie odpowiedzialny za pozyskanie ofert zakupu terenu należącego do Auchan Polska. Warunkiem koniecznym transakcji zawartej z zainteresowanymi firmami będzie zapewnienie powstania w tej lokalizacji nowego obiektu handlowego w ramach sieci sklepów Auchan.

– To zlecenie potwierdza zaufanie do profesjonalizmu naszego zespołu oraz jego bogatego doświadczenia. Jesteśmy gotowi na wyzwania, jakie niesie ze sobą doradztwo w tak prestiżowej inwestycji – mówi Marcin Stokowiec, Head of Development w Nhood Services Poland.

Artur Zawieska, Dyrektor ds. nieruchomości w Auchan Polska dodaje – Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy z Nhood Services Poland, która pozwoli nam otworzyć kolejną lokalizację sklepu Auchan w Białymstoku. Nasze wcześniejsze wspólne projekty były sukcesem, co skłoniło nas do podjęcia decyzji o skorzystaniu z usług Nhood w kontekście planowania tej inwestycji.

Usługi Land Advisory świadczone przez zespół Nhood Services Poland dotyczą nieruchomości o powierzchni 6 ha u zbiegu ulic Kazimierza Wielkiego, 42 Pułku Piechoty oraz Generała Nikodema Sulika w Białymstoku.

– Teren w Białymstoku, którym chcemy zainteresować inwestorów i deweloperów, to obszar bardzo dogodnie położony, z dużym potencjałem handlowym, co jest niewątpliwą korzyścią dla wszystkich stron. Doświadczenie zespołu i kompleksowy zakres usług Land Advisory gwarantuje klientom bezpieczeństwo obsługi całego procesu nabycia nieruchomości. Dlatego zachęcam do kontaktu i rozmów o szczegółach – podkreśla Anna Będkowska, Project Manager w Nhood Services Poland.

Project Manager w Nhood Services Poland: Anna Będkowska – abedkowska@nhood.com